Edycja specjalna Audi „Mój elektryk”

Wybierz Audi Q4 e-tron lub Audi Q4 Sportback e-tron z bogatym wyposażeniem dodatkowym w wyjątkowej ofercie Audi „Mój elektryk”.
Przy zakupie auta elektrycznego zyskaj nawet 27 000 zł dofinansowania jako osoba fizyczna lub jako firma, dzięki programowi „Mój elektryk”.
(Dofinansowanie nie dotyczy samochodów z napędem hybrydowym).

Audi Q4 45 e-tron „Mój elektryk” z ratą od 971 zł netto/m-c

Audi Q4 e-tron w edycji „Mój elektryk” z bogatym wyposażeniem dodatkowym dostępne jest w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców z atrakcyjną ratą miesięczną, z dofinansowaniem w programie „Mój elektryk” oraz promocyjnym pakietem ubezpieczenia OC/AC/NNW na pierwszy rok użytkowania w cenie 1 zł.

Q4 Sportback 45 e-tron „Mój elektryk” z ratą od 974 zł netto/m-c

Audi Q4 Sportback e-tron w edycji „Mój elektryk” z bogatym wyposażeniem dodatkowym dostępne jest w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców z atrakcyjną ratą miesięczną, z dofinansowaniem w programie „Mój elektryk” oraz promocyjnym pakietem ubezpieczenia OC/AC/NNW na pierwszy rok użytkowania w cenie 1 zł.

Audi Q4 e-tron oraz Audi Q4 Sportback e-tron w edycji specjalnej „Mój elektryk”, z uwzględnieniem dofinansowania NFOŚiGW w ramach programu „Mój elektryk”, są dostępne w finansowaniu Audi Perfect Lease i Audi Classic Leasing dla przedsiębiorców oraz Audi Perfect Rent zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Wybierz model w edycji specjalnej „Mój elektryk”

Q4 e-tron

Q4 Sportback e-tron

i skontaktuj się z nami, a nasz doradca przedstawi wszystkie szczegóły oferty.

Wyślij nam wiadomość!

1 + 2 = ?

Audi City Płock

Salon Audi, Partner Serwisowy Audi, Dealer R/RS

Kontakt

GALERIA WISŁA
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Tel.: +48 661 636 900
Fax: +48 (56) 685-00-19

recepcja@audicityplock.pl

Godziny otwarcia:

Salon sprzedaży:
Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 21:00
Sobota: 09:00 – 21:00

Social Media