Audi Connect- system, który łączy

Dzięki systemowi Audi Connect będziesz mieć możliwość połączenia kierowcy, samochodu i smartfona ze światem. Sprawi to, że wszystkie te elementy będą razem a nasze codzienne życie stanie się o wiele prostsze.

Z aplikacją będziesz mógł:

 

Zaplanować podróż od początku do końca: 

Dostaniesz informację o zagrożeniach na drodze, informację o zmianach pogody, lecz również o dodatkowych informacjach takich jak parkingi czy stacje benzynowe. Z taką możliwością wzrośnie komfort jak i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

 

Łatwo komunikować się z system auta:

Połączenie głosowe online nie będzie już stanowiło problemu. Dzięki dodatkowej funkcji, a mianowicie szczegółowej wizualizacji 3D, Twoja orientacja w terenie będzie lepsza oraz z łatwością odnajdziesz poszukiwane obiekty.

 

Uzyskać jak najszybszą pomoc:

Dzięki funkcji automatycznie przesyłanych informacji o pojeździe w razie wypadku czy awarii pomoc zostanie wezwana jak najszybciej. Będziesz czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży.

 

Posiadać kontrolę nad samochodem:

Dzięki zintegrowaniu samochodu ze smarftonem możemy zamykać oraz otwierać auto za pomocą aplikacji myAudi. Raporty oraz alerty będą również się tam pojawiać. Wszystkie potrzebne rzeczy będą w zasięgu ręki.

 

Ciesz się wieloma możliwościami jakie daje Audi Connect. Poczujesz zwiększony komfort oraz bezpieczeństwo. Na bieżąco system będzie Ci dostarczał najważniejsze informacje, a Ty skupisz się na jeździe i wrażeniach z jazdy.

_______

Galeria Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
09 – 410 Płock
📞Tel. +48 661 636 900
📨recepcja@audicityplock.pl