Audi Q5 Sportback jako nowa definicja SUV-a

Audi Q5 Sportback robi wrażenie z każdej perspektywy.
Sportowy SUV, który łączy w sobie dynamikę, sportowy wygląd oraz wrażenia z jazdy na najwyższym poziomie.
Stylistyka godna uwagi 
Opcjonalny napęd na cztery koła quattro zapewnia pewność i emocje w każdej podróży. Opadający tył wyjątkowo podkreśla linię dachu, który nawiązuje do coupe oraz podkreśla jego aerodynamiczny wygląd. Dynamiczny design to przede wszystkim chromowana listwa biegnąca przez całą szerokość pojazdu, sportowy spoiler dachowy oraz dyfuzor z poprzeczką.
Dynamika jazdy 
Zwinne prowadzenia i dynamiczne przyspieszenie to podstawa w Audi Q5. Dzięki dodatkowej opcji wybrania napędu quattro z technologią ultra w diametralnie szybkim tempie przekazuje moment obrotowy zarówno na oś tylną jak i przednią. Posiadając system audi drive select możemy wybrać charakterystykę kierowcy do jego indywidualnych potrzeb.
Efektowane wnętrze
Wysoka pozycja za kierownicą, profilowana listwa ozdobna dopełnia cały sportowy wygląd. Opcjonalne fotele w kolorze Criollo wykonane z szlachetnej skóry Nappa podkreślają sportowy charakter wnętrza. Dodatkowo wyróżniające się przeszycia oraz emblemat S sprawia, że całokształt środka jest wyróżniający oraz elegancki.
Oryginalne akcesoria dołączone do Audi Q5 Sportback 
Posiadanie oryginalnych akcesoriów sprawi, że cały nasz samochód będzie wyposażony w dodatkowe elementy, które poprawią nasz komfort oraz wygląd. Są to m.in listwy progowe, wybrana obręcz czy pakiet offroad style.
Dołącz do rodziny Audi wybierając SUV Audi Q5 Sportback!
Czekamy na Ciebie!
_________
Galeria Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
09 – 410 Płock
Tel. +48 661 636 900
recepcja@audicityplock.pl