Nowe, w pełni elektryczne Audi Q4 e-tron

Jedyny w swoim rodzaju

W połączeniu z pakietem wyposażenia edition one Audi Q4 e-tron robi imponujące wrażenie.

 

Sportowa funkcjonalność

Progresywne wnętrze Audi Q4 e-tron charakteryzują innowacje techniczne, sportowy duch i funkcjonalność.

 

Nowa perspektywa

Czysty design Audi Q4 e-tron nadaje mobilności jutra charakterystyczną formę – z przykuwającym uwagę przodem oraz mocno nakreślonym tyłem.

 

Ładowanie w domu i na trasie

Korzystaj z szerokiej oferty możliwości ładowania zarówno w domu, jak i w trasie.

 

Bardziej sportowe prowadzenie

Opcjonalne sportowe zawieszenie z dynamiczniejszym ustawieniem amortyzatorów i nadwoziem obniżonym o 15 mm oferuje bardziej bezpośrednie i sportowe prowadzenie.

 

Jeszcze więcej miejsca

Jako wszechstronny i rodzinny samochód Audi Q4 e-tron oferuje szeroki wybór schowków, o łącznej pojemności aż 24,8 litra, w tym schowek na rękawiczki. Bagażnik oferuje przestrzeń 520 litrów, która po złożeniu tylnych siedzeń rośnie do 1490 litrów.

 

Nowe doświadczenie dźwięku

Audi Q4 e-tron to pierwszy model z systemem SONOS premium sound. Dziesięć harmonijnie zestrojonych, wysokowydajnych głośników zmienia słuchanie muzyki w niezapomniane doświadczenie. Dźwięk jest oddawany z niezwykłą dokładnością, dzięki czemu można cieszyć się pełną intensywnością wysokich i niskich tonów.

 

Wszystko dla jeszcze większej wydajności

Dzięki opcjonalnemu układowi Audi drive select można dopasować charakterystykę pojazdu do potrzeb kierowcy, wybierając między pięcioma trybami. Od wydajnego do dynamicznego. Opcjonalny progresywny układ kierowniczy zapewnia zmienne przełożenie zależne od kąta skrętu oraz wspomaganie kierownicy zależne od prędkości.

 

Audi Q4 e-tron w liczbach

Naładowanie od 5% do 80% w 38 min. Pojemność akumulatora do 77 kWh. Ponad 200,000 punktów ładowania w Europie. Maksymalna moc elektryczna do 220 kW. Przyspieszenie (0-100km/h) do 6,2 sek. Zasięg (WLTP) do 520 km.