AUDI Q5 SPORTBACK = NOWE MOŻLIWOŚCI

Audi Q5 Sportback to samochód, który łączy dynamikę z funkcjonalnością.

Linia dachu typu coupe idealnie nawiązuję do sportowej i wyróżniającej się stylistyki pojazdu. Q5 jest szeroki, posiada opadający tył, który zarówno podkreśla idealne koła jak i napęd quattro.

DYNAMIKA JAZDY

Audi Q5 łączy w sobie dynamikę przyspieszenia jak i zwinne prowadzenie. Zawiera napęd quattro, który gwarantuję dokładność w manewrowaniu, emocje nie do opisania oraz sportowe prowadzenie. Audi Q5 zawiera również system drive select, który umożliwia dokładne dopasowanie charakterystyki pojazdu do życzeń kierowcy oraz warunków na trasie.

OŚWIETLENIE

Tylne światła naszej Audi Q5 są wyposażone w technologię OLED, która wykrywa zbliżający się pojazd. Gdy auto jest nieruchome a samochód zbliżający się do nas od tyłu będzie miał odległość mniejszą niż 2 metry, to wszystkie elementy oświetlenie się aktywują i dadzą ostrzeżenie kierowcy.

WNĘTRZE

Wnętrze prezentowanego samochodu jest przede wszystkim stylowe i funkcjonalne. Model oferuję miejsce dla 5 osób z wyszczególnionym miejscem na nogi oraz głowę. W wersji S-line możemy liczyć na akcenty, które odzwierciedlają sportowy charakter auta. Sportowe siedzenia wykonane ze szlachetnej skóry Nappa podkreślają wyrazisty design auta.

Zapraszamy do salonu po więcej informacji!

_______

Galeria Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
📍09 – 410 Płock
📞+48 661 636 900
📩recepcja@audicityplock.pl