Elektryczne samochody w jednym miejscu

E-TRON GT quattro

Elektryczny samochód skupiony na estetyce, która robi wrażenie za każdym razem i dynamice płynącej prosto z silnika. Podróżując poczujesz w 100% komfort i maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Od 0-100 km/h przyspiesza tylko w 4,1 sekundy!. Design to przedstawienie elektromobilności w najlepszy możliwy sposób.

RS E-TRON GT

Sportowy design, najwyższa jakość i wrażenia z jazdy na najwyższym poziomie. Jego moc poczujesz w ciszy.  Proporcje gran turismo z cechami modelu Audi RS idealnie określają cały design auta. RS e-tron GT potrzebuję zaledwie 3,3 sekundy do 100 km/h.

E-TRON

Z Audi e-tron udana podróż gwarantowana! 408 KM, zasięg nawet do 440 km. Rożne opcje ładowania, które pozwolą na swobodne ładowania auta. Zaawansowana technologia, która już od samego wejścia zwraca na siebie uwagę. Wirtualne lusterka nie tylko zmniejszą opór powietrza, lecz wpuszczają cyfryzacje środka na wyższy poziom.

E-TRON SPORTBACK

Model, który mówi sam za siebie. Elektryzujący SUV posiadający napęd na cztery koła, zasięg nawet do 452 km. To z nim poczujesz dynamikę, moc i nowoczesność podczas podróży. Design dzięki któremu czujemy komfort i największe emocje z jazdy.

E-TRON S

Dynamika na nowym poziomie. Przekonaj się już teraz wybierając Audi e-tron S. Przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,5 sekundy! Dodatkowo e-tron S posiada elektryczny rozkład momentu obrotowego między koła, którzy przenosi moc na tylną oś.

Jedź dynamicznie i w zgodzie z naturą.

E-TRON S SPORTBACK

Chcesz poczuć niezwykłe emocje z jazdy? Audi e-tron S Sportback sprawdzi się w tym idealnie.

503 KM, przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,5 sekundy! Sportowe zacięcie, które zachwyca na każdym pokonywanym zakręcie. Nie czekaj, rozpocznij przygodę razem z marką Audi i ciesz się przyjemnościami, które płyną prosto z modelu- e-tron S Sportback.

Q4 E-TRON

Szybkie ładowanie w Audi Q4 E-TRON nie jest problemem! Od 5% do 80% potrzebuję tylko 29 minut!

Ładuj swobodnie zarówno na drodze jak i w domu.

Dodatkowo od 0 do 100 km/h potrzebuje zaledwie 6,2 sekund!. Zachwyca, motywuje i działa elektryzująco.

Wybierz Audi Q4 e-tron już teraz!

Q4 SPORTBACK E-TRON

Design, który zachwyca na każdym zakręcie. Oryginalny przód i mocno zarysowany tył idealnie prezentują nowoczesność aut. Funkcjonalność auta zachwyca już na samym początku po otwarciu drzwi do środka. Audi Q4 Sportback e-tron sprawi, że podróż będzie niezapomniana, dynamiczna i inspirująca.

Więcej informacji i szczegółów pod numerem:

📞661 636 900

__________

Galeria Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
09 – 410 Płock
📞Tel. +48 661 636 900
📨recepcja@audicityplock.pl