RSQ3- od pierwszej sekundy skupiony na celu

Sportowy design i uniwersalny charakter – model RS Q3 to kompaktowy SUV o doskonałych osiągach. 
Niezależna stylistyka nowego Audi RS Q3 już na pierwszy rzut oka zdradza przynależność do wyczynowej rodziny RS: charakterystyczny zderzak RS wykończony dyfuzorem, opcjonalny sportowy układ wydechowy RS z owalnymi końcówkami rur i błyszczącymi czarnymi osłonami oraz spojler dachowy jednoznacznie podkreślają sportowy design tylnej części nadwozia.
Wnętrze:
Fotele obszyte czarną skórą Feinnappa z perforacją o strukturze plastra miodu. 3-ramienna kierownica wyposażona w manetki zmiany przełożeń oraz z atrakcyjnymi aplikacjami do wyboru z aluminium Race, czerni fortepianowej lub karbonu. Wszystkie te elementy dopełnia opcjonalnie obszyte skórą i wyróżniającą się nicią przednie sportowe fotele.
Silnik i bezpieczeństwo:
5-cylindrowy silnik TFSI o pojemności 2,5 litra oraz opcjonalne sportowe zawieszenie RS plus z adaptacyjną kontrolą tłumienia zamienią każdy wyjazd w bogatą o mocne wrażenia i przeżycia przygodę. Układ hamulcowy RS zadba o bezpieczeństwo, który jest wyposażony w hamulce z czarnymi lub opcjonalnie czerwonymi zaciskami, lub na życzenie układ hamulcowy z tarczami ceramicznymi oraz zaciskami do wyboru w kolorze antracytowym, czerwonym lub niebieskim.
Model Audi RS Q3 w liczbach: 
  • 400 KM
  • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w przeciągu jedynie 4,6 sekundy!
  • Moment obrotowy: 480 Nm

Chcesz poczuć na własnej skórze moc, którą reprezentuje RS Q3? Umów się już teraz na jazdę testową i skorzystaj z okazji, aby dokładnie poznać sam model jak i całą markę Audi.

 

Zapraszamy serdecznie!

___________________________
Galeria Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
09 – 410 Płock
Tel. +48 661 636 900
recepcja@audicityplock.pl